Przewierty sterowane

cennik

Stosowana przez naszą firmę metoda wykonywania przewiertów sterowanych ma wiele zalet, które sprawiają, że jest ona coraz częściej używana, do kopania otworów kierunkowych. Świetnie sprawdza się szczególnie w miastach, miejscach intensywnie uczęszczanych oraz na obszarach o dużych walorach naturalnych. W takich warunkach technologia HDD, jak inaczej się ją określa, jest z reguły najlepszym, a często w praktyce jedynym rozwiązaniem, z którego można skorzystać. Świadcząc takie usługi, gwarantujemy przystępny cennik, który zawsze przygotowujemy indywidualnie.

Od czego zależy cena wykonania przewiertu sterowanego?


Koszt przygotowania otworu kierunkowego z użyciem tej metody jest niemożliwy do określenia z góry, ponieważ zależy on od wielu czynników. Jednym z kluczowych aspektów decydujących o tym, jaka będzie cena, jest lokalizacja, w której przewierty sterowane będą wykonywane. Im bardziej wymagające warunki, tym wyższa stawka. Równie istotną zmienną jest długość otworu. Kwota, jaką trzeba zapłacić za usługę, wynika także ze średnicy odwiertu.

Przed rozpoczęciem współpracy przygotowujemy szczegółowy kosztorys danego zlecenia i przedstawiamy go klientowi, a po akceptacji przechodzimy do działania i pracy obejmującej przewierty sterowane. Mamy świadomość, że cennik jest z punktu widzenia klienta tak samo istotny jak jakość świadczonych usług, dlatego oferujemy wysoce konkurencyjne warunki. Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą. Podczas kontaktu określimy orientacyjną cenę realizacji zlecenia, zależnie od jego skali.